Завтра, 21 серпня, на сесії Івано-Франківської облради депутати Сергій Адамович та Сергій Федорців вимагатимуть зобов’язати голову Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука вжити всіх необхідних заходів, в тому числі і звернення до суду, щодо розірвання договору концесії Міжнародного аеропорту Івано-Франківська. Причиною є системне порушення та невиконання умов договору.
Після розірвання Договору планують передати майно цілісного майнового комплексу Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ на баланс КП Підприємство обласної ради з експлуатації майна.
Крім цього, планують створити тимчасову комісію стосовно спорудження та експлуатації бітумної установки для виробництва асфальтних складників на території аеропорту.
«У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо спорудження та експлуатації бітумної установки для виробництва асфальтних складників на території аеропорту міста Івано-Франківська, – йдеться у рішенні, – з метою належної реакції на численні звернення та скарги мешканців м. Івано-Франківськ, зобов’язати Прокуратуру Івано-Франківської області в особі прокурора Івано-Франківської області Братюка Владислава Петровича; Департамент екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації в особі в.о. директора департаменту Гасимова Ріяфета Садиг Огли; Івано-Франківську обласну санітарно-епідеміологічну станцію в особі головного лікаря Яворського Михайла Івановича; Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області в особі Шкутова Віктора Володимировича; Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації в особі заступника директора Ілійчука Володимира Васильовича вжити необхідних заходів щодо надання належної правової оцінки факту будівництва та експлуатації бітумної установки для виробництва асфальтних складників, спорудженої Товариством з обмеженою відповідальністю «Скорзонера» на території аеропорту міста Івано-Франківська, який знаходиться в експлуатації Товариства з обмеженою відповідальністю «Скорзонера» на підставі концесійного договору від 01.06.2010 року».
Депутати планують зобов’язати вищезазначені органи витребувати усі наявні дозвільні документи у Товариства з обмеженою відповідальністю «Скорзонера», надати їм належну правову оцінку, і у випадку виявлення факту порушення дозвільної процедури спорудження та експлуатації даної установки – вжити усіх необхідних та належних заходів.
Також хочуть створити тимчасову комісію, яка би мала до 30 вересня 2015 року вивчити законність та правомірність спорудження бітумної установки для виробництва асфальтних складників.